Pension Lika, Malé Kyšice

Osvobození 135, 27351
od 390 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hledáte pohodlné a zároveň levné ubytování u Prahy?

Náš rodinný pension LIKA se nachází na počátku křivoklátských lesů v obci Unhošť mezi městy Kladno (10km), Beroun (14km) a Praha (20km). Nabízíme ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích již od 390 Kč za osobu na noc, nebo v apartmánu s kuchyňským koutem a obývacím pokojem za cenu 2000Kč/noc ( dvě ložnice po třech lůžkách). Součástí penzionu je i klidná restaurace. V celém objektu je bezdrátové připojení k internetu zdarma.

Další informace

Celková kapacita penzionu je 34 lůžek, v případě plně obsazeného penzionu nabízíme dalších 6 lůžek v podkroví, ale pouze v létě po dohodě. Pension nabízí 9 pohodlných a vybavených pokojů. Pokoje jsou vybaveny vkusným nábytkem (pohodlné postele, křesla, stolek, skříň), každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), některé mají i kuchyňský kout, ledničku, TV.

Cena ubytování za osobu a noc je 550 Kč, při obsazení pokoje dvěma a více osobami se cena snižuje na 390 Kč za osobu. 
 

Ceny

Apartmán
1.900 Kč
Cena za sál
3.000 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
390 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Dvoulůžkový pokoj
390 Kč
Jednolůžkový pokoj
550 Kč
Pětilůžkový pokoj
390 Kč
Šestilůžkový pokoj
390 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
390 Kč

Včetně DPH a poplatku OÚ POUZE HOTOVĚ!!! KARTY NEPŘIJÍMÁME

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
34
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
90
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
1
Šestilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Nejen pro hosty pensionu je určena naše restaurace LIKA. Ta má kapacitu až 100 míst a je vyhlášená chutnými jídly a příjemnou obsluhou. V teplých měsících je pro hosty k dispozici posezení na zahrádce s částečným zastřešením. Otevřeno je denně od 11 do 22h. Otevírací doba se dá po domluvě prodloužit. Ve všech prostorách restaurace i pensionu je vám k dispozici Wi-fi připojení na internet zcela ZDARMA. Restaurace je nekuřácká.


Kongresové možnosti

Firemní akce

Připravíme Vám místo pro firemní školení, firemní večírky, vánoční rauty apod. vše po dohodě. Individuální přístup, informace a schůzky na tel: 605210448 paní Lada Šoltová - jednatelka

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Golf
Létání
Minigolf
Solárium
Sportovní hala
Střelnice
Tenisový kurt

Okolí

Přímo pod pensionem se kříží několik turistických, popř. cyklistických tras, které Vás zavedou na poutní místa, na místa známá svojí trempskou historií, podél potoka, přes mlýny až k Berounce a ještě dál.

Samotná obec, která si žije svým volným a klidným životem, však svádí spíše k odpočinku a lenošení. Přímo v objektu je restaurace a několik dalších je v blízkém okolí, například na Nouzově, kde z části bývalého hostince U Spalů vzniklo nahrávací studio, a tak zde můžete potkat i známé tváře šoubyznysu.

Ostatně i pension LIKA si ještě jako prodejna Jednoty zahrál v českém filmu Báječná léta pod psa. V roce 2010 se zde natáčel i 3.díl seriálu ACH, ty vraždy!

Bohužel obec je na kopci a proto koupání je možné nejblíže v řece Berounce ( 8km ), na přírodním koupališti v Praze Džbán ( 20km ) a nebo v Kladně v aquaparku ( 10km ). Autobusová doprava zajišťuje přímé spojení s Prahou, Kladnem a Berounem. Pro vozidla motoristů je připraveno parkoviště u pensionu a pro sportovce a jejich vybavení uzamykatelný box. Jak již bylo uvedeno v objektu pensionu se nachází restaurace, kde je možno po dohodě zajistit stravování a také prodejna smíšeného zboží, kde si lze zakoupit věci denní potřeby.

Mapa

Autobus 200m
Vlak 6km
Velká mapa