Královický dvůr - ubytování, Královice

Královice 91, 27401
od 600 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Jezdecký areál Královický Dvůr se nachází jen 15 minut cesty od pražského letiště Ruzyně směrem na Chomutov. Klientům nabízí služby na míru nejen co se týče ustájení a péče o koně, ale i v oblasti výcviku jezdců a koní, pořádání závodů, jezdeckých akcí, školení či konferencí. Samozřejmostí je ubytování a restaurace.

Další informace

Ubytování se nachází přímo v Královickém Dvoře nad hlavní historickou stájí. Pokoje jsou navrženy ve staročeském stylu, aby pomohly dokreslit celkovou atmosféru areálu. V naší nabídce si můžete vybrat z jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojů a jednoho apartmánu se třemi lůžky. Celková kapacita ubytování je 35 osob. Hosté si mohou vybrat ubytování se snídaní, polopenzí, a nebo bez stravy. Naší snahou je, aby se u nás každý cítil, jak nejlépe je to jen možné. Snažíme se vyjít vstříc jakýmkoliv Vašim požadavkům, proto nás v případě potřeby neváhejte kontaktovat.

Ceny

Cena za osobu
600 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
800 Kč
Jednolůžkový pokoj
900 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Terasa
Bezbariérový přístup
Konferenční možnosti
Společenské prostory

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
35

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Otevřeli jsme pro Vás Restauraci Královický Dvůr v tradičním staročeském stylu. Vyberete si u nás z tradičních českých jídel, ale určitě se u nás nebudete rozhodovat jen mezi gulášem a svíčkovou. Kapacita restaurace je 60 míst ve vnitřních prostorách a 100 míst na venkovní zahrádce, ze které je krásný výhled na jízdárnu. Rádi vám připravíme tabuli podle příležitosti, náš tým má zkušenosti s pořádáním slavnostních večeří, svateb, oslav a jiných akcí.

Firemní akce

Jezdecký areál Královický Dvůr je vhodné místo pro pořádání jakýkoliv firemních akcí. Kapacita vzdělávacího centra je 50 osob. V případě zájmu zajistíme občerstvení, ubytování či konferenční místnost. Dále je dle Vašich požadavků možné zajistit i doprovodný program. Akci lze sestavit dle Vašich přání. Účastníci akce jistě ocení školení po, kterém mohou jít objevovat krásy přírody v okolí Královic.

Sportovní možnosti v okolí

Jezdectví, koně
Cyklostezky

Mapa

Velká mapa